اخبار کوهنوردی

گروه کوهنوردی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه دوره آموزش کلاس پزشکی کوهستان را با موفقیت سپری نمود
برنامه بعدی تمرین سنگ نوردی در کوه بیستون می باشد.
بدیهی است متعاقباً اطلاعات تکمیلی از سوی کانال ارتباطی منتشر خواهد گردید.
۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۵
[ تعداد بازدید : ۱۴ ]
ترمیم و ایمن سازی مسیرهای غار انار و  کچک لق  دیواره کوه بیستون ، در دو روز متوالی توسط گروه سنگ نوردان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
برنامه بعدی شرکت کوهنوردان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در کلاس آموزش پزشکی کوهستان در روز پنج شنبه تاریخ 1397/08/24 می باشد.
۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۵
[ تعداد بازدید : ۲۶ ]
دیدار گروه کوهنوردی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از قله فرخ شاد در یک روز پاییزی
برنامه بعدی تمرین سنگ نوردی است .متعاقباً اطلاعات تکمیلی در گروه کوهنوردی دانشگاه ثبت می گردد.
داوطلبین با مسؤلیت خود در برنامه سنگ نوردی شرکت می نمایند و در صورت بروز حوادثی مسئولیتی متوجه مسئولین و سرپرست کوهنوردی دانشگاه نمی گردد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آقای بابک بهرامیان کارشناس حقوقی شاغل درساختمان ستاد دانشگاه (شماره تماس 38355556 و 09183351263) هماهنگی نمایند.در ضمن داشتن کارت معتبر بیمه کوهنوردی الزامی می باشد.
۱۱ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۶
[ تعداد بازدید : ۲۵ ]
فتح قله یافته توسط گروه کوهنوردی دانشگاه به مناسبت هفته تربیت بدنی و ایام کوهنورد در تاریخ 1397/07/27
برنامه بعدی سنگ نوردی است با عنایت به برگزاری جشنواره سنگ نوردی، اطلاعات تکمیلی متعاقباً ارسال می گردد
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۵
[ تعداد بازدید : ۷۹ ]
گروه کوهنوردی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با فتح دوباره قله فنی کول جنو  با ارتفاع 3813متری برگ زرین دیگری  بر دفتر افتخارات خود به ثبت رسانید.
برنامه بعدی سنگ نوردی است که اطلاعات تکمیلی متعاقباً ارسال می گردد
۱۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۶
[ تعداد بازدید : ۱۰۷ ]
تعدادی از سنگ نوردان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه دوره ی آموزش نجات فنی کوهستان را سپری نمودند.
برنامه بعدی گروه کوهنوردی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه صعود به کوه اشتران کوه قله کول جنو می باشد می باشد . شروع برنامه دقایقی چند پس از اقامه نمازاول وقت ظهر روز چهارشنبه تاریخ 1397/07/11 از ساختمان شماره یک ستاد دانشگاه می باشد. چنانچه با مشکل خاصی مواجه نشویم شب هنگام در روستای کمندان هستیم با کوله های آماده شده کوه پیمایی را در دل شب شروع می نماییم حدود چهار ساعت بطول می انجامد بعد به جان پناه می رسیم استراحتی داریم .سپس صبح زود پنج شنبه عبور از مسیر تیغه و دیواره را دنبال می نماییم و به امید خدا قله را فتح می گردد.
داوطلبین با مسؤلیت خود در این برنامه شرکت می نمایند و در صورت بروز حوادثی مسئولیتی متوجه مسئولین و سرپرست کوهنوردی دانشگاه نمی گردد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آقای بابک بهرامیان کارشناس حقوقی شاغل درساختمان ستاد دانشگاه (شماره تماس 38355556 و 09183351263) هماهنگی نمایند.در ضمن داشتن کارت معتبر بیمه کوهنوردی الزامی می باشد.
۰۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۸
[ تعداد بازدید : ۸۰ ]
گروه کوهنوردی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در اولین ساعت روز عاشورا بیرق عزاداری امام حسین(ع) را بر فراز  کوه لاله زار با ارتفاع 4375 متر در استان کرمان به اهتزاز در آورد.
در صورت برقرار نشدن آموزش نجات فنی کوهستان از سوی فدراسیون کوهنوردی برنامه تمرین سنگ نوردی اجرا می گردد.
۰۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰
[ تعداد بازدید : ۱۲۶ ]
تمرین سنگ نوردی با شرایط ایمن روی دو مسیر دیواره ی عینک انجام گردید.
برنامه بعدی داوطلبین گروه کوهنوردی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با هدف به اهتزاز در آوردن بیرق عزاداری امام حسین(ع) بر فراز کوه لاله زار با ارتفاع 4351 متر در استان کرمان می باشد . حرکت داوطلبین برنامه گروه کوهنوردی روز سه شنبه تاریخ 1397/06/27 بلافاصله پس از اذان ظهرو اقامه نماز از ساختمان شماره یک دانشگاه تعیین می گردد. علاقه مندان گرامی با مسؤلیت خود در این کوهپیمایی شرکت می نمایند . در ضمن داشتن کارت معتبر بیمه کوهنوردی الزامی می باشد.اطلاعات بیشتر برنامه را از آقای بابک بهرامیان کارشناس حقوقی شاغل درساختمان ستاد دانشگاه (شماره تماس 8358423 و 09183351263) اخذ و هماهنگی لازم را بعمل آورید .
۰۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۳
[ تعداد بازدید : ۱۰۸ ]
برگزاری کلاس  تئوری و عملی آموزش مبانی جستجو در کوهستان بتاریخ  18و17/ 1397/06 گروه  کوهنوردان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
با احترام آن دسته عزیزان داوطلب سنگ نوردی که تمایل دارند روز جمعه 1397/06/23با مسئولیت خود در تمرین سنگ نوردی روی دیواره عینک شرکت نمایند جهت برآورد طناب و دیگر تجهیزات فنی اسامی خود را به لیست مربوط به گروه کوهنوردی دانشگاه اضافه نمایند و اینکه علاقه مندان گرامی می توانند اطلاعات بیشتر برنامه را از آقای بابک بهرامیان کارشناس حقوقی شاغل درساختمان ستاد دانشگاه (شماره تماس 8358423 و 09183351263) اخذ و هماهنگی لازم را بعمل آورند .
۰۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
[ تعداد بازدید : ۹۹ ]
صعود شبانه در نیمه شهریور97 به قله پرآو در شب به یاد ماندنی در خاطرات گروه کوهنوردی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ثبت گردید.
برنامه بعدی شرکت در کلاس آموزش مبانی جستجو در کوهستان در تاریخ 18-1397/06/17
برگزار کننده برنامه مدیریت فدراسیون کوهنوردی کرمانشاه
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱:۴۹
[ تعداد بازدید : ۱۸۴ ]